zondag 19 juni 2011, 15:48 uur

Frits Sissing: ‘Ik ga er alles aan doen om musicalgala weer naar AVRO te krijgen’

Frits Sissing baalt er heel erg van dat het Musical Awards Gala vanaf dit jaar niet meer te zien is bij de AVRO, maar bij RTL 4. Voor Frits was het gala één van de hoogtepunten van het jaar, Frits zegt er nog niet klaar mee te zijn: ‘Ik ga er alles aan doen om het musicalgala volgend jaar weer naar de AVRO te krijgen’, zo zegt hij in weekblad Privé.


Frits verliest naast het Musical Awards Gala ook zijn programma Op Zoek Naar, daarmee moet Frits afstand nemen van zijn grootste programma’s bij de AVRO: ‘Ik heb twee keer het Musical Awards Gala gepresenteerd en de zoektochten naar musicaltalenten waren ook mijn ding. Daarmee kwam mijn droom destijds uit, een primetime programma over mijn geliefde onderwerp: musical. Maar ik ben het niet kwijt, hoor! Goed, RTL gaat nu het gala doen en de zoektocht naar nieuwe musicalsterren, maar ik blijf bij de AVRO de musicalman.’


Maar Frits hoeft niet stil te zitten, zo presenteert hij op het gebied musical nog altijd het Hofvijverconcert en de Musical Sing-a-Long. Verder werd er op 7 juni bekend dat de presentator terugkeert bij Opsporing Verzocht, wat hij ook voor de AVRO presenteert.


(gespot: Mediacouant.nl)
(bron citaties: Weekblad Privé.nl)

Deel dit bericht
Reageer
Poll
    • SBS ontslaat presentatrices Hart van Nederland. Een verstandige keus?

      View Results

      Loading ... Loading ...
  • Laatste artikelen


    Mediablogger.nl is niet aansprakelijk voor de inhoud van de websites die worden gelinkt in de geplaatste advertenties.

    Reacties
    Video
    Gusttavo Lima - Balada
    De zomerhit van 2012
    Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    Kijktips
    Deze programma's mag je niet missen!
    Zoeken
    Filmtip