vrijdag 1 juli 2011, 11:20 uur

Eerste uitzending RTL 7 Tour Du Jour vanavond op RTL 7

Vanavond valt het startschot bij RTL 7 Tour du Jour, de dagelijkse talkshow waarin presentator Wilfred Genee samen met sidekicks en wielerveteranen Gert Jakobs en Danny Nelissen en uiteenlopende gasten de laatste ontwikkelingen van de Tour de France bespreken. In de eerste uitzending nemen oud-wielrenner Steven Rooks en voormalig Rabobank-ploegleider Theo de Rooij plaats in de sfeervolle zomeravondsetting op het Amsterdamse Westergasterrein.


Ook is er een interview met de Britse wielrenner Mark Cavendish, portretten van de vier Nederlanders van Vacansoleil en wordt de Nederlandse topper Robert Gesink een dag voor de Tourstart gevolgd. Elke uitzending wordt op een hometrainer virtueel de Alpe d’Huez beklommen voor het goede doel en de eerste die deze uitdaging oppakt is marathonschaatser Erik Hulzebosch.


Op zaterdag schuiven cabaretiers Peter Heerschop en Viggo Waas aan terwijl snowboardster en Sportvrouw van het jaar 2010 Nicolien Sauerbreij plaatsneemt op de hometrainer. Zondag zijn politiek verslaggever Frits Wester en oud-wielrenner Henk Lubberding te gast en gaat Coen Veenendaal voor het goede doel fietsen. VI-hoofdredacteur Johan Derksen en de Vlaamse sportpresentator Carl Huybrechts nemen maandag plaats aan tafel, met schrijver Sander de Kramer op de fiets. Voor dinsdag worden RTL Nieuws-host Rick Nieman en oud-wielrenster Leontien van Moorsel (tweemaal goud op de Olympische Spelen) verwacht.

Categorie: RTL Nederland
Deel dit bericht
Reageer
Poll
    • SBS ontslaat presentatrices Hart van Nederland. Een verstandige keus?

      View Results

      Loading ... Loading ...
  • Laatste artikelen


    Mediablogger.nl is niet aansprakelijk voor de inhoud van de websites die worden gelinkt in de geplaatste advertenties.

    Reacties
    Video
    Gusttavo Lima - Balada
    De zomerhit van 2012
    Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    Kijktips
    Deze programma's mag je niet missen!
    Zoeken
    Filmtip