vrijdag 28 oktober 2011, 17:40 uur
AVRO brengt voor de tweede keer ‘Sta Op Tegen Kanker’
Op woensdagavond 16 november zendt de AVRO voor de tweede keer de indrukwekkende televisieshow Sta op tegen kanker uit. In deze live tv uitzending vertellen kankerpatiënten en artsen over het belang van wetenschappelijk onderzoek. Vorig jaar werd de uitzending succesvol uitgezonden op Nederland 1, vooral door de massale groei van het aantal donateurs voor KWF. Het televisieprogramma Sta op tegen kanker is gebaseerd op het succesvolle Amerikaanse Stand up to Cancer dat sinds 2008 jaarlijks wordt uitgezonden door ABC, CBS en NBC. Dankzij een samenwerking tussen KWF Kankerbestrijding en de Entertainment Industry Foundation (EIF) wordt het succesvolle format voor de tweede keer in Nederland uitgezonden.

Tijdens de avond zijn er tal van artiesten die hun steun in de strijd tegen kanker tonen: Jan Kooijman, Lauren Verster, Ruth Jacott, Guus Meeuwis, Melody Klaver, Jennifer Hoffman, Anna Drijver, Levi van Kempen, Epke Zonderland, Dennis van der Geest, Boris van der Ham, Xander de Buisonjé, Brigitte Heitzer, Michelle Splietelhof, Casey Francisco, Joke de Kruijff, Willeke van Ammelrooy, Roelof Hemmen, Dominique van der Heyde, Monique Collignon, Frank Sanders, Esther Schouten, Bennie Jolink, Fabienne de Vries, Ruud de Wild, Erik de Zwart, Martin Gaus, Vivienne van der Assem en Anniko van Santen staan allemaal op tegen kanker tijdens de live uitzending. Artsen, patiënten en artiesten roepen in Sta op tegen kanker gezamenlijk Nederland massaal op te staan tegen kanker.
De AVRO in een persbericht: Iedereen kent wel iemand in zijn naaste omgeving met kanker. In Nederland krijgen tien mensen per uur de diagnose kanker. Het aantal kankerpatiënten zal blijven stijgen met 40% meer kankerpatiënten in 2020. Voor al deze mensen moeten we ons blijven inzetten. Onderzoek helpt om deze droom te realiseren van minder kanker, meer genezing en een betere kwaliteit van leven. Door te blijven investeren in wetenschappelijk onderzoek willen we een wereld dichterbij brengen waarin we geen dierbaren meer verliezen aan kanker. Wereldwijd werken wetenschappers naar de dag toe dat kanker niet meer dodelijk is. Zo snel zij kunnen. Zo snel als wij hen daartoe in staat stellen. Deze wereld brengen we op 16 november een klein beetje dichterbij door samen op te staan tegen kanker.
Sta op tegen kanker
Woensdag 16 november, vanaf 20:30u, bij AVRO, op Nederland 1
Loading ...
Mediablogger.nl is niet aansprakelijk voor de inhoud van de websites die worden gelinkt in de geplaatste advertenties.
Volg ons op Twitter
Vind ons leuk op Facebook
Word vriend op Hyves
Bekijk de video's op YouTube
Vind ons op Google+
Aboneer op onze RSS
Uitzending gemist?Gusttavo Lima - Balada
De zomerhit van 2012
Deze programma's mag je niet missen!
Holland's Got Talent
Talentenjacht waarin wordt gezocht naar verborgen talent. Iedereen die denkt talent te hebben, mag voor de jury laten zien wat hij of zij in huis heeft. Juryleden: Patricia Paay, Gordon en Dan Karaty. Presentatie: Robert ten Brink.VRIJDAG OM 20:30 OP RTL 4
De Schat Van De Oranje
Spelprogramma. Twaalf bekende Nederlanders gaan op zoek naar een waardevolle VOC-schat. De deelnemers moeten flink puzzelen en speuren om informatie over de locatie van de schat te verzamelen, maar ook tactisch spelen. Met wie deel je je informatie en met wie niet? Wat is jouw kennis waard en wie kun je vertrouwen? Elke week moet er na de eliminatieronde iemand naar huis. Drie mensen spelen uiteindelijk de finale, waarin de slimste schatzoeker 35.000 euro wint. Presentatie: Erik van der Hoff.VRIJDAG OM 20:30 OP SBS 6
Pau!l
Amusementsprogramma met voor ieder wat wils. Scherp, pittig, met amusement voor jong en oud. Schurende onderwerpen worden niet geschuwd en Paul trekt als vanouds weer van alles uit de kast. Presentatie: Paul de Leeuw.ZATERDAG OM 20:30U OP NED 1

